![Пальник газовий туристичний VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo [24], фото 1](https://images.prom.ua/4568527868_palnik-gazovij-turistichnij.jpg)
Пальник газовий туристичний VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo [24]
306 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V173
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд VIROK Артикул 44V173 Вага нетто: 223 г Розмір: 145х145х 75мм Матеріал сопла: SS(нержавіюча сталь) Матеріал продукту: нержавіюча сталь Тип роз'єму: різьбовий Паливо: газ бутан Вітрата: 94.6 г/рік Температура: Потужність, Вт 1300 Запалювання Piezo є Перемикач газового регулятора: є підійде для туристичних походів. Зручне встановлення одноразових балонів. Запалювання Piezo для Комфортного використання Має компактний розмір, невелику вагу, а також простоту в експлуатації. Максимальна температура полум'я становить Потужність, Вт1300. Працює екстремальних умовах підвищеної вологості, Портативна газова плитка під різьбовий балон. Запалювання Piezo Портативні газові плити мають широку популярність серед любителів активного відпочинку та туризму. Габарити моделі дозволяють брати її з собою на риболовлю, полювання, дачу чи похід. Конструкція та принцип роботи пристрою дуже простий Плита працює від малих газових балонів, що підключаються до корпусу за допомогою спеціального гнізда. Ніжки та упор під посуд, у якому планується готувати їжу, компактно складаються. Також модель відрізняється незначною вагою – 0.22 кг, але дуже міцна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.22 кг |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Витратуа газового палива | 94.6 г/год |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Плита | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴

