![Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo, ceramic [50/4], фото 1](https://images.prom.ua/4568527091_palnik-gazovij-virok.jpg)
Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням. Piezo, ceramic [50/4]
326 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V188
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд VIROK
Артикул 44V188
Вага нетто: 115 г
Розмір: 150х60х50 мм
Діаметр сопла: 20 мм
Довжина сопла: 63 мм
Матеріал сопла: SS (Нерж. сталь)
Матеріал продукту: латунь + алюміній + цинковий сплав + нержавіюча сталь + пластик
Тип роз'єму: різьба
Паливо: газ бутан
Вітрата: 106 г/рік; 1,45 кВт
Температура: 1300_ °C
Розпалювання: п'єзорозпал
Перемикач газового регулятора: є
Контролер регулювання полум'я: немає
Циклонна насадка: немає
Керамічний захист сопла: є
Антифакельна система (вільне обертання на 360°): немає
Пальник Virok з різьбовим з'єднанням з керамічним соплом що збільшує тривалість роботи і в загальному використання з п'єзо підпалом для зручного використання
компактний газовий пальник, що використовується в побуті, підійде і для туристичних походів. Прилад працює в будь-якому положенні. Зручне встановлення одноразових балонів різної ваги з різьбовим з'єднанням.
Має компактний розмір, невелику вагу, а також простоту в експлуатації. Максимальна температура полум'я становить 1300 °С. Працює екстремальних умовах підвищеної вологості,
Переваги
Простий, компактний, легкий і дуже зручний в експлуатації газовий пальник. Керамічне сопло додає більший час роботи та довші терміни експуатації.
Наявність п'єзопідпалу і відносно проста конструкція забезпечують цій моделі високу надійність і невисоку вартість;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.115 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Витратуа газового палива | 106 г/год |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Тип балона | Різьбовий |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Типи палива | Газ |
| Номінальна потужність | 1.45 Вт |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Потужність номінальна | 1.45 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴

