
Пальник газовий туристичний VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням.
296 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V174
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд VIROK
Артикул 44V174
Тип Пальники
Регулятор температури Hi
Паливо Газ
Потужність 1500 Вт
Кількість конфорок 1
Тип з'єднання Різьбове
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Плита | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴

