![Сікатор з округленими лезами YATO: з регуляцією розводу лез до гілок Ø= 12 і 20 мм, L=220 мм [12/48], фото 1](https://images.prom.ua/4568525702_sikator-z-okruglenimi.jpg)
Сікатор з округленими лезами YATO: з регуляцією розводу лез до гілок Ø= 12 і 20 мм, L=220 мм [12/48]
512 ₴
- В наявності
- Код: YT-88185
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор 185 мм, YT-8811
Матеріал:
Дата виготовлення 2012 рік
Термін придатності необмежений
Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060
Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29
+38(0322)45-61-77
Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав
вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00
Товар сертифікації не підлягає
Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.214 кг |
| Довжина леза | 220 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 54 HRC |
| Тип інструменту | Садові секатори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512 ₴

![Сікатор з округленими лезами YATO: з регуляцією розводу лез до гілок Ø= 12 і 20 мм, L=220 мм [12/48], фото 2](https://images.prom.ua/4568525703_w159_h159_sikator-z-okruglenimi.jpg)
![Сікатор з округленими лезами YATO: з регуляцією розводу лез до гілок Ø= 12 і 20 мм, L=220 мм [12/48], фото 3](https://images.prom.ua/4568525704_w159_h159_sikator-z-okruglenimi.jpg)
