![Строп пасовий з поліестеру VOREL 2 петлі по 20 см, заг. l=1 м, шир.30 мм, макс. навантаж- 1 т [100], фото 1](https://images.prom.ua/4568523444_strop-pasovij-z.jpg)
Строп пасовий з поліестеру VOREL 2 петлі по 20 см, заг. l=1 м, шир.30 мм, макс. навантаж- 1 т [100]
355 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 82265
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Строп пасовий з поліестеру VOREL 2 петлі по 20 см, заг. l=1 м, шир.30 мм, макс. навантаж- 1 т [100]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина текстильної стропи | 30 мм |
| Тип вантажопідйомних строп | Текстильні |
| Довжина стропи | 1000 мм |
| Тип конструкції строп | Петльові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴

