![Строп пасовий з поліестеру VOREL 2 петлі по 20 см, заг. l=3 м, шир.- 30 мм, макс. навантаж- 1 т [50], фото 1](https://images.prom.ua/4568523443_strop-pasovij-z.jpg)
Строп пасовий з поліестеру VOREL 2 петлі по 20 см, заг. l=3 м, шир.- 30 мм, макс. навантаж- 1 т [50]
532 ₴
- В наявності
- Код: 82267
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Строп пасовий з поліестеру VOREL 2 петлі по 20 см, заг. l=3 м, шир.- 30 мм, макс. навантаж- 1 т [50]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина текстильної стропи | 30 мм |
| Тип вантажопідйомних строп | Текстильні |
| Довжина стропи | 3000 мм |
| Тип конструкції строп | Петльові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴

