![Пила ланцюгова електромережева 230В YATO: 750Вт, шина- 12"/35 см, з телескоп. штангою l=110-170см[1], фото 1](https://images.prom.ua/4568522239_pila-lantsyugova-elektromerezheva.jpg)
Пила ланцюгова електромережева 230В YATO: 750Вт, шина- 12"/35 см, з телескоп. штангою l=110-170см[1]
5 124 ₴
- В наявності
- Код: YT-84877
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Пила ланцюгова електромережева 230В (750Вт) шина 12"/35 см з телескоп. штангою l=110-170см Yato YT-84877
Пристрій поєднує дві функції – це електрична ланцюгова пилка і телескопічний секатор для обрізки гілок. Для зручності користувача при обрізанні гілок головка пилки може регулюватися у двох площинах - нахилом по відношенню до палиці та обертанням навколо осі.
- установка кута нахилу секатора: -60, -40, -20, 0, +20 градусів
- поворот ручки пили: -180, -90, -45, 0, +45, +90 градусів
Стійка секатора висувається телескопічно: 110-170 см.
Користувач може підтримувати правильне натяг ланцюга за допомогою системи швидкого регулювання SDS без інструментів.
Гумові аксесуари на ручках збільшують зчеплення.
Технічні характеристики YT-84877
| Виробник | Yato |
| Вага, кг | 1,1 |
| Напруга | 230-240 В змінного струму |
| Потужність, Вт | 750 |
| Довжина шнура, м | 0,35 |
| Крок ланцюга | 3/8” (9,525 мм) |
| Частота | 50 Гц. |
| Клас електричної ізоляції | ІІ |
|
так |
| Робочий кут |
|
| Опції | бензопила ⁇ секатор |
| Довжина ручки, мм | 1100-1700 |
| Швидкість подачі кола, м/с | 12 |
| Тип кола | 3/8,043x40 |
| Тип напрямного кола | AP10-40-437P |
| Число зубів зірочки ланцюгового приводу та крок | 6 зубів х 9,525 мм |
| Місткість масляного бака, мл | 60 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 124 ₴

![Пила ланцюгова електромережева 230В YATO: 750Вт, шина- 12"/35 см, з телескоп. штангою l=110-170см[1], фото 2](https://images.prom.ua/4568522242_w159_h159_pila-lantsyugova-elektromerezheva.jpg)
![Пила ланцюгова електромережева 230В YATO: 750Вт, шина- 12"/35 см, з телескоп. штангою l=110-170см[1], фото 3](https://images.prom.ua/4568522244_w159_h159_pila-lantsyugova-elektromerezheva.jpg)
![Пила ланцюгова електромережева 230В YATO: 750Вт, шина- 12"/35 см, з телескоп. штангою l=110-170см[1], фото 4](https://images.prom.ua/4568522246_w159_h159_pila-lantsyugova-elektromerezheva.jpg)
![Пила ланцюгова електромережева 230В YATO: 750Вт, шина- 12"/35 см, з телескоп. штангою l=110-170см[1], фото 5](https://images.prom.ua/4568522247_w159_h159_pila-lantsyugova-elektromerezheva.jpg)
![Пила ланцюгова електромережева 230В YATO: 750Вт, шина- 12"/35 см, з телескоп. штангою l=110-170см[1], фото 6](https://images.prom.ua/4568522250_w159_h159_pila-lantsyugova-elektromerezheva.jpg)
![Пила ланцюгова електромережева 230В YATO: 750Вт, шина- 12"/35 см, з телескоп. штангою l=110-170см[1], фото 7](https://images.prom.ua/4568522251_w159_h159_pila-lantsyugova-elektromerezheva.jpg)
