![Домкрат гідравлічний підкатний YATO: навантаження- 3 т, межі підйому- 130- 465 мм [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568515408_domkrat-gidravlichnij-pidkatnij.jpg)
Домкрат гідравлічний підкатний YATO: навантаження- 3 т, межі підйому- 130- 465 мм [1]
8 915 ₴
- В наявності
- Код: YT-17214
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідравлічний домкрат низького профілю максимальна вантажопідйомність: 3т мінімальна висота підйому: 130 мм максимальна висота підйому: 465 мм вага: 29,3 кг Два поршня забезпечують швидкий підйом підйомника. Для досягнення максимальної висоти потрібно менше 6 рухів палицею. Гумова накладка захищає пороги та інші опорні елементи транспортних засобів під час підйому.
Технічні характеристики YT-17214
| Виробник | YATO |
| Тип | підкатний |
| Тип | гідравлічний |
| Вантажопідйомність, т | 3 |
| Мінімальна висота підйому, мм | 130 |
| Максимальна висота підйому, мм | 465 |
| Вага, кг | 29.3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підйому | 465 мм |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 29.3 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 915 ₴

![Домкрат гідравлічний підкатний YATO: навантаження- 3 т, межі підйому- 130- 465 мм [1], фото 2](https://images.prom.ua/4568515409_w159_h159_domkrat-gidravlichnij-pidkatnij.jpg)
![Домкрат гідравлічний підкатний YATO: навантаження- 3 т, межі підйому- 130- 465 мм [1], фото 3](https://images.prom.ua/4568515410_w159_h159_domkrat-gidravlichnij-pidkatnij.jpg)
![Домкрат гідравлічний підкатний YATO: навантаження- 3 т, межі підйому- 130- 465 мм [1], фото 4](https://images.prom.ua/4568515411_w159_h159_domkrat-gidravlichnij-pidkatnij.jpg)
![Домкрат гідравлічний підкатний YATO: навантаження- 3 т, межі підйому- 130- 465 мм [1], фото 5](https://images.prom.ua/4568515412_w159_h159_domkrat-gidravlichnij-pidkatnij.jpg)
![Домкрат гідравлічний підкатний YATO: навантаження- 3 т, межі підйому- 130- 465 мм [1], фото 6](https://images.prom.ua/4568515413_w159_h159_domkrat-gidravlichnij-pidkatnij.jpg)
