![Прожектор з SMD-діодним випромінювачем YATO: 10 Вт, 230 В, 950 Лм, 15 діодів, 115x 98x 32 мм [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568768548_prozhektor-z-smd-diodnim.jpg)
Прожектор з SMD-діодним випромінювачем YATO: 10 Вт, 230 В, 950 Лм, 15 діодів, 115x 98x 32 мм [20]
365 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-818221
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор з SMD-діодним випромінювачем YATO: 10 Вт, 230 В, 950 Лм, 15 діодів, 115x 98x 32 мм [20]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 200 г |
| Світловий потік | 950 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 15 шт. |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Спрямоване світло | Да |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (основа) | Чорний |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Довжина: | 115 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴

