![Набір головок торцевих з насадками TORX YATO до квадрату 1/2". T20-T70, l = 55-200 мм, 32 ялини. [3], фото 1](https://images.prom.ua/4568588015_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих з насадками TORX YATO до квадрату 1/2". T20-T70, l = 55-200 мм, 32 ялини. [3]
2 809 ₴
- В наявності
- Код: YT-77541
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Набір біт впресованих у головку 1/2" TORX (T20-T70) l= 55-200 мм 32 ел. Yato YT-77541
Набір із 32 шестигранних ключів TORX, призначених для відкручування гвинтів. Використовується для обслуговування автомобілів, будівельної, виробничої та сільськогосподарської техніки.
Опис YT-77541:
- матеріал: S2 та CrV;
- матова хромована поверхня;
- розміри:
- довжина 55 мм: Т20, Т25, Т27, Т30, Т40, Т45, Т50, Т55, Т60, Т70;
- довжина 100 мм: Т20, Т25, Т27, Т30, Т40, Т45, Т50, Т55, Т60, Т70;
- довжина 140 мм: Т40, Т45, Т50, Т55, Т60, Т70;
- довжина 200 мм: Т40, Т45, Т50, Т55, Т60, Т70;
- тримач інструменту: 1/2 дюйми (12,7 мм);
- упакований у зручну валізу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 32 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 70 мм |
| Розмір min | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 809 ₴

