![Труборіз YATO : для труб Ø= 6-35 мм, алюміній /мідь /пластик з запасним різцем [5/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568585713_truboriz-yato-.jpg)
Труборіз YATO : для труб Ø= 6-35 мм, алюміній /мідь /пластик з запасним різцем [5/50]
887 ₴
- В наявності
- Код: YT-22332
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Труборіз для труб Ø= 6-35 мм алюміній/мідь/пластик із запасним різцем Yato YT-22332
Опис YT-22332:
- Різак для мідних, алюмінієвих, нержавіючих та пластикових труб.
- Він має 2 обертових притискних ролика і пристрій для видалення задирок.
- Лезо: GCR15
- Висувний, змінний знімач задирок.
- Запасне ріжуче колесо у ручці.
Технічні характеристики YT-22332
| Виробник | Yato |
| Матеріал | сплав цинку |
| Діаметр різання, мм | 6-35 |
| Кількість роликів | 2 |
| Кількість запасних ріжучих дисків | 1 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Роликовий труборіз |
| Мінімальний діаметр труби | 6 мм |
| Максимальний діаметр труби | 35 мм |
| Застосування труборіза для різання: | пластикових труб, мідних труб, алюмінієвих труб |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний діаметр труби | 35 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 6 мм |
| Застосування труборіза для різання: | мідних труб, алюмінієвих труб, пластикових труб |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Роликовий труборіз |
Інформація для замовлення
- Ціна: 887 ₴

