Багатофункціональний занурювальний блендер Lund з максимальною потужністю 1100 Вт та плавним регулюванням швидкості гарантує швидку та ефективну роботу. Крім основних аксесуарів, він також оснащений лезом та пляшкою з водою для швидкого приготування смузі.
Опис 67700:
- Багатофункціональність - змішування, подрібнення, збивання піни і приготування напою. Він полегшить приготування основної страви, супу, десерту та напою.
- Якість роботи - гарантовано завдяки потужному двигуну максимальною потужністю 1100 Вт.
- Зовнішній вигляд - класичний чорний колір з елементами з нержавіючої сталі впишеться в будь-яку кухню.
- Універсальність - плавне регулювання рівня швидкості полегшить його адаптацію до змішаної їжі.
- Зберігання - підставка для леза і віночка дозволяє зручно зберігати аксесуари.
- Плавне регулювання швидкості.
- ТУРБО режим.
- Корпус: ABS, сталь нержавіюча, хромовані елементи.
Технічні характеристики 67700
| Виробник | LUND |
| Тип леза | 4-спицевий |
| Потужність, Вт | 700 |
| Максимальна потужність, Вт | 1100 |
| Напруга | 220-240 В змінного струму |
| Довжина кабелю, м | 1.1 |
| Рівень безпеки | IPX0 |
| Цифрова панель керування | немає |
| Частота | 50/60 Гц |
| Клас електричної ізоляції | II |
| Регулювання швидкості | так |
| Місткість контейнера, л | 0,5 |
| Продуктивність кухонного комбайна, л | 0,5 |
| Місткість пляшки, л | 0,6 |
| Зовнішні розміри готового до роботи пристрою, мм | 205x55 |
| Материал вінчика | нержавіюча сталь |
| Матеріал пляшки | тритан без BPA |
| Комплектація |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Прогумована ручка | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 069 ₴

![Блендер, 700 Вт, 4 в 1 [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568580377_blender-700-vt.jpg)
![Блендер, 700 Вт, 4 в 1 [6], фото 2](https://images.prom.ua/4568580378_w159_h159_blender-700-vt.jpg)
