Опис YG-02184:
- Універсальна обробна дошка для використання у гастрономії.
- Вона виконана у білому кольорі, відповідно до системи маркування HACCP, та призначена для контакту з молочними продуктами.
- Виготовлена з високоякісного поліетилену завтовшки 20 мм, що гарантує високу міцність та довговічність.
- Двостороння дошка з поверхнею, що не ковзає, запобігає ковзанню продукту при нарізці.
- Заокруглені краї та ретельна обробка підвищують безпеку під час роботи.
- Дошку YATO легко утримувати в чистоті. Допускається його чищення загальнодоступними засобами для чищення в гастрономії. Також можна мити в посудомийних машинах.
Технічні характеристики YG-02184
| Виробник | Yato |
| Товщина, мм | 20 |
| Матеріал | PE |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 600х 400х20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 600 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 20 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 331 ₴




