Дошка для нарізання кухонна, біла; 440х 290х 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 440 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 20 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴




