Опис YG-02160:
- Універсальна біла обробна дошка призначена для використання в гастрономії.
- Виготовлена з високоякісного поліетилену завтовшки 20 мм, що гарантує високу міцність та довговічність.
- Дошка YATO має 6 гумових ніжок, що не ковзають, які запобігають ковзанню під час роботи.
- Заокруглені краї та ретельна обробка підвищують безпеку під час роботи.
- Дошку YATO легко утримувати в чистоті. Допускається його чищення загальнодоступними засобами для чищення в гастрономії. Також можна мити в посудомийних машинах.
Технічні характеристики YG-02160
| Производитель | Yato |
| Толщина, мм | 20 |
| Материал | PE |
| Размеры (ДхШхВ), мм | 350х 250х 20 |
ОсновніВиробник YatoВисота20 ммШирина250 ммКраїна виробникПольщаДовжина350 ммФормаПрямокутнаКолір Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 20 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴




