
Дошка для нарізання кухонна, біла; 250х 150х 10 мм
158 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YG-02150
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна біла обробна дошка, призначена для використання в гастрономії. Виготовлена з високоякісного поліетилену товщиною 10 мм, що гарантує високу міцність і довговічність. Дошка YATO двостороння і має зручну ручку, що дозволяє легко підняти її зі стільниці, а також повісити після роботи. Заокруглені краї та ретельне виконання підвищують безпеку під час роботи. Дошку YATO легко підтримувати в чистоті. Очищати її допускається загальнодоступними миючими засобами. Також можна мити в посудомийних машинах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 10 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴


