![Гайковерт ударний пневматичний YATO до квадрату- 1", F=5800Nm, 650 л/хв при P= 0.MPa, 7000 об/хв [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568574452_gajkovert-udarnij-pnevmatichnij.jpg)
Гайковерт ударний пневматичний YATO до квадрату- 1", F=5800Nm, 650 л/хв при P= 0.MPa, 7000 об/хв [1]
16 750 ₴
- В наявності
- Код: YT-09620
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висококласний 1" пневматичний ключ з надзвичайно високим крутним моментом 5800 Нм.
Незамінна на промислових підприємствах, вулканізаційних заводах, а також у мобільних та стаціонарних автосервісах.
Він чудово підійде для ремонту вантажних автомобілів, автобусів, тракторів та іншої важкої техніки. Забезпечує дуже ефективну роботу.
Технічні характеристики YT-09620
| Виробник | Yato |
| Довжина, мм | 675 |
| Оберти, про/хв | 7000 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Вага, кг | 21 |
| Розмір тримача інструменту | 1" |
| Крутний момент, Нм | 5800 |
| Повітряний потік, л/хв | 650 |
| Робочий тиск, МПа | 6.3 |
| Діаметр повітряного сполучення (PT) | 1/2" (12,5 мм) |
| Розмір швидкороз'ємного з'єднання | 1/2" (12,5 мм) |
| Робочий тиск, що рекомендується, МПа | 0,63 |
| Внутрішній діаметр шлангу подачі повітря | 1/2" (12,5 мм) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 650 літр/хв |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний крутний момент | 5800 H*m |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 21 кг |
| Внутрішній діаметр шланга | 12.5 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 5800 H*m |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 650 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Тип пневмогайковерта | Угловий ударний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 750 ₴

