![Точило 2-в-1 для керамічних та сталевих ножів, 200х60х75мм [30], фото 1](https://images.prom.ua/4568572576_tochilo-2-v-1-dlya.jpg)
Точило 2-в-1 для керамічних та сталевих ножів, 200х60х75мм [30]
503 ₴
- В наявності
- Код: YG-02356
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис YG-02356:
- Точилка для ножів із сталі та кераміки.
- Обладнаний двома типами лез:
- з карбіду вольфраму для попереднього заточування сталевих ножів
- кераміка для остаточного заточування
- Корпус виготовлений із міцного матеріалу ABS.
- Зручна ручка та нековзна підставка забезпечують комфортне та безпечне використання.
- Розмір: 200х60х75 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴

