![Органайзер з 6 знімними перегородками YATO, 257x 180x 66 мм, 3N до модуля S12 [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568559410_organajzer-z-6.jpg)
Органайзер з 6 знімними перегородками YATO, 257x 180x 66 мм, 3N до модуля S12 [6]
657 ₴
- В наявності
- Код: YT-09177
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис YT-09177:
- Системний органайзер, розроблений як професіоналів, так і любителів «зроби сам».
- Органайзер із міцною кришкою із полікарбонату, призначений для зберігання дрібних аксесуарів, має 6 знімних відділень.
- Можна використовувати як аксесуар для коробки YT-09164.
Технічні характеристики YT-09177
> table>
| Виробник | Yato |
| Матеріал | РР |
| Габаритні розміри, мм | 257х180х66 |
| Ручка для перенесення | є |
| Кількість відсіків | 6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень/кишень | 6 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657 ₴

