
Штатив тринога YATO телескоп (3 секціі) . кріплення 5/8", з штангою 30 cм. H= 46-120 cм. алюмінієвий
937 ₴
- В наявності
- Код: YT-30475
- +380 (73) 606-74-38
Опис YT-30475:
- Алюмінієвий штатив.
- Максимальна висота 1200 мм, мінімальна 460 мм
- Ніжки з 2 висувними сегментами з гумовими ніжками.
- Хід головки з ручкою близько 300 мм.
- Замикання гвинтом. У ньому встановлено флакон.
- Кріплення - шпилька 5/8".
- В комплекті перехідник 5/8 х 1/4".
- Чохол - текстильний мішечок на блискавці і ремінці.
- Застосовується для кріплення оптичних вимірювальних приладів, таких як будівельні лазери, лазерні нівеліри, далекоміри, а також фотоапарати та інші пристрої з різьбовим з'єднанням 5/8 або 1/4".
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничої компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO — бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних і електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дає змогу постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна робоча висота | 1200 мм |
| Мінімальна робоча висота | 460 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Конструкція | Трипод |
| Максимальна робоча висота | 120 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Мінімальна робоча висота | 46 мм |
| Область застосування | для теодолітів, для нівелірів |
| Різьба штатива | 5/8" |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
- Ціна: 937 ₴





