
Штатив тринога YATO телескоп (2 секціі) . кріплення 5/8", з штангою 70мм. H= 150-280 мм. алюмінієвий
749 ₴
- В наявності
- Код: YT-30471
- +380 (73) 606-74-38
Опис YT-30471:
- Алюмінієвий штатив.
- Максимальна висота 280 мм, мінімальна 150 мм.
- Ніжки з 1 висувним сегментом з гумовими ніжками.
- Хід головки з ручкою близько 70 мм.
- Замикання гвинтом.
- Кріплення — штифт із різзю 5/8" і перехідник на 1/4".
- Нейлоновий чохол.
- Застосовується для кріплення оптичних і вимірювальних приладів, як-от будівельні лазери, лазерні нівелори, далекоміри, а також фотоапарати та інші пристрої з нарізним з'єднанням 5/8 або 1/4".
Торгова марка Yato належить польській торгово-виробничій компанії Toya, яка була заснована ще 1990 року.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів і електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія дає змогу постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації.
Продукти TOYA є синонімами найвищої якості професійних інструментів, унікального й індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів.
TOYA є одним із найбільш сильно тих, хто зазнає капіталу груп у апаратному та інструменті сегмента й один із небагатьох, який систематично — як в економічному рості та кризові роки — динамічно збільшує свою частку на ринку способом створення нових філій і представниць у Європі та Азії.
YATO — бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються насамперед інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, чудові матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів із успіхом використовуються фахівцями в багатьох галузях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO — бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних і електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дає змогу постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Різьба штатива | 5/8" |
| Конструкція | Трипод |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тип затискача | Винт |
| Конструкція | Трипод |
| Сфера застосування | для теодолітів, для тахеометрів, для нівелірів |
| Різь штатива | 5/8" |
| Матеріал | Алюміній |
| Максимальна робоча висота | 280 мм |
| Мінімальна робоча висота | 150 мм |
| Комплектація | |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 749 ₴





