![Різак по гресу і каменю ел.-мереж. 230 В YATO; 1400 Вт, диск Ø= 125/25,4 мм, макс глиб різа-38 мм [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568545197_rizak-po-gresu.jpg)
Різак по гресу і каменю ел.-мереж. 230 В YATO; 1400 Вт, диск Ø= 125/25,4 мм, макс глиб різа-38 мм [4]
4 730 ₴
- В наявності
- Код: YT-82159
- +380 (73) 606-74-38
верстат для різання природного каменю або пазів в бетоні. Розмір леза становить 125 мм x 22,23, завдяки чому аксесуари широко доступні і дозволяють оптимально пристосуватися до разрезаемому матеріалу.
Розпилення води регулюється, а його діаметр підходить для гідромережі 18V YT-86211, а також для садових обприскувачів. Завдяки цій особливості в повітрі немає пилу, рез відбувається швидше, лезо менше зношується, а кромка матеріалу не стирається.
Особливості YT-82159:
- Опорна плита рівна і жорстка, що забезпечує легку поздовжню різання, верстат може взаємодіяти з направляючою для паралельного різання.
- Висока частота обертання 12 000 об / хв забезпечує різання без сколів.
- Обмотки ротора і статора виготовлені з міді і стійкі до високих температур до 200 ° C.
- Хороша видимість лінії різу і надійний захват гарантують точність обробки.
- Автоматичний вимикач залишкового струму.
- Регульований струмінь води.
- Гумовий кабель, не рветься на холоді.
- Рівний і жорсткий відрізний башмак.
- Регульована глибина різання (макс. 38 мм).
- В комплекті ключі для розбирання / складання щита.
- Пилозахищений перемикач.
- Мідний ротор і статор.
- Суха / мокра робота.
Пристрій виготовлено з високоякісних матеріалів, які забезпечують довговічність при роботі в складних умовах - пил, високі температури і навантаження, викликані обробкою композитного керамограніта і граніту.
Технічні характеристики YT-82159
| Виробник | Yato |
| Електроживлення, В/Гц | 230/50 |
| Потужність, Вт | 1400 |
| Кількість обертів, об/хв | 12000 |
| Максимальна глибина різання, мм | 38 |
| Ріжучий диск, мм | 125 x 22,2х1.6 мм (діамантовий турбо, YT-59982 для сухого / вологого різання) |
| Розмір різьблення шпинделя | М8 |
| Клас ізоляції | II |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Температурна стійкість двигуна | до 200 ° C |
| Вага, кг | 3.29 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничої компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO — бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються насамперед інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, чудові матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються фахівцями в багатьох галузях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO — бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних і електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дає змогу постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число обертів холостого ходу | 12000 об/хв |
| Споживана потужність | 1.4 кВт |
| Максимальна глибина різання | 38 мм |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Тип обладнання | Обладнання для полірування каменю |
| Діаметр отвору | 22.2 мм |
- Ціна: 4 730 ₴

![Різак по гресу і каменю ел.-мереж. 230 В YATO; 1400 Вт, диск Ø= 125/25,4 мм, макс глиб різа-38 мм [4], фото 2](https://images.prom.ua/4568545198_w159_h159_rizak-po-gresu.jpg)
![Різак по гресу і каменю ел.-мереж. 230 В YATO; 1400 Вт, диск Ø= 125/25,4 мм, макс глиб різа-38 мм [4], фото 3](https://images.prom.ua/4568545199_w159_h159_rizak-po-gresu.jpg)
![Різак по гресу і каменю ел.-мереж. 230 В YATO; 1400 Вт, диск Ø= 125/25,4 мм, макс глиб різа-38 мм [4], фото 4](https://images.prom.ua/4568545200_w159_h159_rizak-po-gresu.jpg)
