![Пила занурювальна, дискова ручна мережева YATO: P= 1,3 кВт, диск Ø=165/ 20x2,4мм, кут 45-90° [2], фото 1](https://images.prom.ua/4568532663_pila-zanuryuvalna-diskova.jpg)
Пила занурювальна, дискова ручна мережева YATO: P= 1,3 кВт, диск Ø=165/ 20x2,4мм, кут 45-90° [2]
6 503 ₴
- В наявності
- Код: YT-82168
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила занурювальна, дискова ручна мережева YATO: P= 1,3 кВт, диск Ø=165/ 20x2,4мм, кут 45-90° [2]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4.7 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 503 ₴

