![Візок трансформувальний 2 в 1, розкладаний VOREL для максим. навантаження 130 кг [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568528307_vizok-transformuvalnij-2.jpg)
Візок трансформувальний 2 в 1, розкладаний VOREL для максим. навантаження 130 кг [1]
5 474 ₴
- В наявності
- Код: 78663
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складна візок 2-в-1 вантажопідйомністю 130 кг. складається одним ґудзиком.
Технічні характеристики 78663
| Виробник | VOREL |
| Розмір в двоколісному положенні, см | 135 х 47,5 х 42 |
| Розмір в 4-колісному положенні, см | 85 x 47,5 x 71 |
| Розмір в складеному вигляді, см | 85 х 47,5 х 12 |
| Розміри основи, см | 40 x 24 |
| Колеса | великі гумові колеса 140 мм, маленькі колеса з ПУ 60 мм |
| Максимум. вантажопідйомність, кг | 130 |
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
- аксесуари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота майданчика | 120 мм |
| Вантажність | 130 кг |
| Довжина майданчика | 850 мм |
| Тип коліс | Безкамерний |
| Ширина майданчика | 475 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 474 ₴

