![Ключі ріжково - накидні VOREL, М 6-22 мм, Набір 12 шт. [2/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568519021_klyuchi-rizhkovo-.jpg)
Ключі ріжково - накидні VOREL, М 6-22 мм, Набір 12 шт. [2/20]
591 ₴
- В наявності
- Код: 50871
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ключів комбінованих 6-22 мм 12 шт VOREL 50871 (Польща)
Набір комбінованих ключів 50871 призначений для використання в професійних майстерень при різних навантаженнях. На одному кінці ключа розташована ріжкова, а на іншому - натискна головка. Виготовлений з хром-ванадієвої сталі. Відповідає стандартам ISO та DIN.
Особливості 50871:
- Ключі виготовлені з вуглецевої сталі.
- Відповідність стандартам ISO та DIN.
- Головки ключів поліровані.
Технічні характеристики 50871
| Виробник | VOREL |
| Кількість ключів | 12 |
| Розмір | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22 мм |
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
- аксесуари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591 ₴

