![Головка торцева 6-гранна YATO : квадрат 1/4", М7, CrV [Блістер] [12/360], фото 1](https://images.prom.ua/4568519016_golovka-tortseva-6-granna.jpg)
Головка торцева 6-гранна YATO : квадрат 1/4", М7, CrV [Блістер] [12/360]
33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-14124
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Головка торцева 6-гранна Yato 1/4" 7 мм (YT-14124): Виготовлена з хромо-ванадієвої сталі Захист від корозії Надійність і тривалий термін експлуатації Професійний інструмент
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Головка торцева 6-гранна Yato 1/4" 7 мм (YT-14124): Виробник YATO Форма головки 6-гранна Ударна головка Немає Подовжена головка Немає Розмір посадки (дюйм) 1/4" Розмір головки 7,0 мм Довжина Н/Д Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/4" |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 7 мм |
| Розмір min | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴

