![Полірувальна машина акумуляторна YATO: Li-Ion 12В, 2 Агод, 2 режими, диск Ø= 80 мм, шпинд. Ø = 8 мм [5], фото 1](https://images.prom.ua/4568510589_poliruvalna-mashina-akumulyatorna.jpg)
Полірувальна машина акумуляторна YATO: Li-Ion 12В, 2 Агод, 2 режими, диск Ø= 80 мм, шпинд. Ø = 8 мм [5]
3 284 ₴
- В наявності
- Код: YT-82903
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Шліфмашина полірувальна акумуляторна Yato (YT-82903): Двоступенева шліфувальна машина YATO YT-82903 з диском діаметром 80 мм, який буде корисний під час полірування кузова, бамперів, деталей і реставрації фар тощо. Міцний корпус редуктора виготовлений із дюралюмінію й ефективно відводить тепло, що дає змогу багатогодинну роботу. Особливості: Швидкість обертання в діапазоні 0-2800 і 0-8300 об./хв Діаметр точильного диска — 80 мм Зручна ручка Компактний розмір Додаткова бічна ручка підходить для правшів і лівшів Система 12 В — робота на загальній батареї, що підходить для серії пристроїв Комплектація: Полірувальна машина YT-82903 Акумулятор Li-Ion 12 В (2 А·год) Зарядний пристрій 3 додаткові шліфувальні кола різної жорсткості (для воску та пасти)
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Шліфмашина полірувальна акумуляторна Yato (YT-82903): Виробник YATO Тип шліфмашини Полірувальне Призначення Для металу Тип живлення Акумуляторна Швидкість обертання 0 — 2800 / 0 — 8300 об./хв Діаметр шпинделя 8 мм Діаметр шліфувального диска 80 мм Тип акумулятора Li-Ion Напруга акумулятора 12,0 В Ємність акумулятора 2,0 А/год Кількість акумуляторів 1 акумулятор Особливості Кріплення на липучці Вага 0,7 кг Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.7 кг |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 8300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 80 мм |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
- Ціна: 3 284 ₴

