![Плашка YATO М8 х 1.25 мм, HSS М2, m= 35 г [100/400], фото 1](https://images.prom.ua/4568490031_plashka-yato-m8.jpg)
Плашка YATO М8 х 1.25 мм, HSS М2, m= 35 г [100/400]
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-2965
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Плашка метрична Yato М8х1,25 мм (YT-2965): Особливості плашки Yato М8х1,25 мм (YT-2965): Виготовлена плашка з високоякісної сталі типу HSS Відповідає стандарту DIN-223 Надійність і тривалий термін експлуатації Професійальна ручна інструмент
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Плашка метрична Yato М8х1,25 мм (YT-2965): Виробник YATO Тип різі Метрична, М Напрямування різі Права Стандартний крок різі Да Діаметр плашки 8,0 мм Крок різі 1,25 мм Тип сталі HSS Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 8 мм |
| Діаметр нарізуваного різьблення | 8 мм |
| Призначення | Машинно-ручна |
| Напрям різьби | Права |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Тип | Плашка розрізна |
| Тип зовнішньої поверхні | Круглий |
| Крок різьби | 1.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴

