![Молоток — кувалда YATO, m = 1.25 кг, l = 260 мм [6/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568520176_molotok--kuvalda.jpg)
Молоток — кувалда YATO, m = 1.25 кг, l = 260 мм [6/24]
469 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-4551
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кувалда 1250 г, YT-4551 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.25 кг |
| Довжина рукоятки | 260 мм |
| Довжина ударного бойка | 100 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | слюсарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴

