![Обігрівач інфрачервоний, підвісн під стелю YATO, ел.-мереж- 230В, 1500Вт, діапаз-12-18м² з пульт [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568554276_obigrivach-infrachervonij-pidvisn.jpg)
Обігрівач інфрачервоний, підвісн під стелю YATO, ел.-мереж- 230В, 1500Вт, діапаз-12-18м² з пульт [1]
6 602 ₴
- В наявності
- Код: YT-99501
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний інфрачервоний обігрівач YT-99501 прекрасно підійде в якості обігрівається місця для роботи або відпочинку в холодні дні і ночі. Оснащений галогенною лампою швидкого нагріву, він може ізолювати площа приблизно 12-18 м2. Клас захисту IP44 дозволяє повісити світильник в місцях, що піддаються впливу атмосферних опадів, наприклад, на терасі, в альтанці і т. д.
Опис YT-99501:
- Корпус: алюміній.
- Ступінь захисту: IP44 - захист від пилу і дощу.
- Перемикач включення/вимикання розташований у верхній частині корпусу.
- Кабель 1,9 м.
- Місце встановлення: стеля.
- Нитка розжарення: галогенна лампа.
- Інфрачервоні хвилі: короткі.
- Пульт дистанційного керування (3 батарейки AAA - не входять в комплект).
Особливості YT-99501:
- Захист від перегріву.
- Чорний колір.
- Внутрішнє і зовнішнє використання.
Технічні характеристики YT-99501
| Виробник | Yato |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Напруга | 220-240 В, 50-60 Гц |
| Кабель, м | 1,9 |
| Колір світла | 2250 К. |
| Час розігріву | 1 секунда. |
| Термін служби нитки, год | 5000 |
| Площа обігріву, м2 | 12-18 |
| Аксесуари | ланцюг 1,5 м з гачком |
| Розмір продукту, см | 42,5 х 42,5 х 25 |
| Вага, кг | 2.9 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Побутове |
| Особливості | Пульт дистанційного керування |
| Рекомендована площа приміщення | 18 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Галогенний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 602 ₴

