![Паяльник мережевий пістолетоподібний VOREL : P=40 Вт [25/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568553195_payalnik-merezhevij-pistoletopodibnij.jpg)
Паяльник мережевий пістолетоподібний VOREL : P=40 Вт [25/50]
464 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 79358
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паяльник VOREL 79358 призначений для з'єднання металевих матеріалів за допомогою паяння, з використанням олов'яно-свинцевого припою для м'якого паяння. Паяльник оснащений наконечниками, що швидко нагріваються і зберігає температуру протягом тривалого часу. Кришка виготовлена із термостійкого матеріалу. Надлегкий дизайн та невеликі розміри забезпечують зручну роботу з інструментом.
Пристрій спроектований виключно для домашнього використання та його заборонено застосовувати для професійної та комерційної діяльності.
Технічні характеристики 79358
| Виробник | VOREL |
| Напруга, В | 230 |
| Частота, Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 40 |
| Максимальна температура жала | 420°C |
| Діаметр жала паяльника, мм | Ø3.8 х 70 |
| Час нагрівання, хв | 8 |
| Клас електроізоляції | I |
| Габарити упаковки, мм | 230 мм x 156 мм x 35 |
| Вага брутто, кг | 0.29 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.29 кг |
| Максимальна температура жала | 420 град. |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пенал |
| Колір | Чорний |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴

