![Трап підлоговий для душу з нержавіючої сталі "TOCANTINS" FALA; 80х 7х 5,2 см [6/48], фото 1](https://images.prom.ua/4568514454_trap-pidlogovij-dlya.jpg)
Трап підлоговий для душу з нержавіючої сталі "TOCANTINS" FALA; 80х 7х 5,2 см [6/48]
2 612 ₴
- В наявності
- Код: 75372
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трап підлоговий для душу з нержавіючої сталі "TOCANTINS" 80 Х 7 Х 5.2 FALA 75372 (Польща)
Водостік Wave line - відмінна ідея для елегантного і практичного оформлення простору ванної кімнати.
Широкий вибір доступних розмірів дозволяє оптимально регулювати його довжину відповідно до розмірів душової кабіни або плитки і дозволяє планувати місце душа з більшою свободою, ніж у випадку традиційних душових піддонів.
Він виготовлений повністю з нержавіючої сталі AISI 304 , яка характеризується стійкістю до корозії, миючих засобів та механічних пошкоджень .
Душові кабіни Fala оснащені зручностями, які гарантують комфортну і ефективну роботу протягом багатьох років:
- SMARTthru - спеціальне оглядове окно100% контроль прохідності і зручна очищення;
- EASYclean - його легко чистити завдяки доданому гачка;
- GRIPstrong - ручки для стабілізації кузова, додаткове посилення конструкції в підлозі;
- ГИДРОТкань - в комплект входить ущільнювальний мат - невід'ємна частина при виконанні гідроізоляції;
- STRAINer - ефективне і довговічне сито, яке запобігає засмічення сифона і полегшує постійне обслуговування слива;
- HQwelding - високоякісні точні зварні шви - це гарантує герметичність слива;
- EXTRAslim - виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304, дуже низький сифон , що полегшує монтаж;
- EASYfix — широкий діапазон регулювання висоти, який дає змогу регулювати приплив на поверхні підлоги.
Технічні характеристики 75372
| Виробник | FALA |
| Довжина жолоба, см | 80 |
| Серія | "TOCANTINS" |
| Матеріал | неіржавка сталь |
| Ширина | 70 мм (додатковий фланець ок. 2 см із кожного боку) |
| Висота сифона, мм | 52 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fala |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зливу | 52 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь/пластик |
| Монтаж | В пол |
| Призначення сифона | Для біде |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 612 ₴

