
Ланцюг на барабані для пили 0.325"Т-0,05" (1846 ланок) YT-84905, YT-84933 + 30 зап ланок і зубців
9 361 ₴
- В наявності
- Код: YT-84962
- +380 (73) 606-74-38
Ланцюг для бензопил YT-84905, YT-84933 YATO YT-84962 (Польща)
Технічні характеристики YT-84962
| Виробник | YATO |
| Градація | 0,325 " |
| Ширина | 0,05" |
| Кількість клітин | 1846 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів і електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія дає змогу постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації.
Продукти TOYA є синонімами найвищої якості професійних інструментів, унікального й індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів.
TOYA є одним із найбільш сильно тих, хто зазнає капіталу груп у апаратному та інструменті сегмента й один із небагатьох, який систематично — як в економічному рості та кризові роки — динамічно збільшує свою частку на ринку способом створення нових філій і представниць у Європі та Азії.
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість ланок ланцюга | 1846 шт. |
| Стан | Новий |
| Ширина паза | 0.05 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крок ланцюга | 0.325" |
- Ціна: 9 361 ₴

