Топ
![Головка торцева універсальна VOREL : квадрат 3/8", M 7-19, L= 53 мм, CrV [8/48], фото 1](https://images.prom.ua/4568531170_golovka-tortseva-universalna.jpg)
Головка торцева універсальна VOREL : квадрат 3/8", M 7-19, L= 53 мм, CrV [8/48]
296 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 53002
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головка торцева універсальна VOREL : квадрат 3/8", M 7-19, L= 53 мм, CrV [8/48]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/8" |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Розмір max | 19 мм |
| Розмір min | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴

