![Пальник газовий VIROK з цанговим (швидким) з'єднанням, 360° [50/4], фото 1](https://images.prom.ua/4568524047_palnik-gazovij-virok.jpg)
Пальник газовий VIROK з цанговим (швидким) з'єднанням, 360° [50/4]
296 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V161
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник VIROK
Артикул 44V161
Тип Пальник
Вага нетто 365 г
Розмір 215x60x40 мм
Діаметр сопла 32 мм
Довжина сопла 95 мм
Матеріал насадки нержавіюча сталь
Матеріал латунь + алюміній + цинковий сплав + нержавіюча сталь + пластик
Тип роз'єму цангове
Паливо газ бутан
Вітрата 258 г/рік 3,54 кВт
Температура 1300_ °C
Перемикач газового регулятора є
вільне обертання на 360° так
Газовий пальник Virok з цанговим з'єднанням 360° Призначений для пайки розпалу підігріву для майстерень.
Стане у нагоді на активному відпочинку, простий у використанні, компактний і легкий. Невелика вага і скромні габарити відіграють дуже важливу роль при транспортуванні.
Проста конструкція газового пальника Virok забезпечує високу надійність і невисоку ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.365 кг |
| Типи палива | Газоподібне |
| Потужність номінальна | 3.54 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴

