![Диск відрізний алмазний сегментний VOREL : SEGMENT Ø= 180 мм [15/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568518865_disk-vidriznij-almaznij.jpg)
Диск відрізний алмазний сегментний VOREL : SEGMENT Ø= 180 мм [15/60]
345 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 08714
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний алмазний диск "SEGMEN, 08714 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість зубів | 14 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Цегла, Бетон, Графіт, Камінь |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴

