
Шафа настінна для майстерні VOREL : 1125 х 265 х 630 мм, з лакованої бляхи t= 0.8-1 мм
10 543 ₴
- В наявності
- Код: 58440
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа настінна для майстерні VOREL : 1125 х 265 х 630 мм, з лакованої бляхи t= 0.8-1 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип меблів | Стелаж інструментальний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фасаду | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 1 (мм) |
| Ширина | 1125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 543 ₴

