![Плиткоріз ручний YATO : одна направляюча, L= 80 cм, різець Ø= 22x6x6 мм, глибина різу- 12 мм [2], фото 1](https://images.prom.ua/4568512332_plitkoriz-ruchnij-yato.jpg)
Плиткоріз ручний YATO : одна направляюча, L= 80 cм, різець Ø= 22x6x6 мм, глибина різу- 12 мм [2]
7 784 ₴
- В наявності
- Код: YT-37022
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плиткоріз ручний YATO : одна направляюча, L= 80 cм, різець Ø= 22x6x6 мм, глибина різу- 12 мм [2]
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 9.5 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 6 мм |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Максимальна глибина різу | 12 мм |
| Максимальна довжина різу | 800 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 784 ₴

