ОПИС Паяльник електричний трансформаторний Yato (YT-8245): Особливості паяльника електричного трансформаторного Yato (YT-8245): Використовується для з'єднання металевих частин із використанням легкоплавкого сполучного речовини Корпус паяльника виготовлений із міцного пластику LED-підсвітка дає змогу працювати в будь-яких умовах Миттєве нагрівання наконечника Надійність і тривалий термін експлуатації Постачається у валізці Комплектується трьома наконечниками, оловом для паяння, також у комплекті є каніфоль
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Паяльник електричний трансформаторний Yato (YT-8245): Виробник YATO Тип паяльника Трансформаторна Потужність 180 Вт Макс. температура 500 °C Час нагрівання 12 з Вага 1,5 кг Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.5 кг |
| Максимальна температура жала | 500 град. |
| Потужність | 180 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 528 ₴

![Паяльник імпульсний мережевий YATO, P=180 Вт [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568581366_payalnik-impulsnij-merezhevij.jpg)
