![Набір головок торцевих ударних 6-гр. YATO : глибокі, квадрат 1/2", М=10-32 мм, L= 78 мм, 15 шт. [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568567127_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих ударних 6-гр. YATO : глибокі, квадрат 1/2", М=10-32 мм, L= 78 мм, 15 шт. [4]
2 252 ₴
- В наявності
- Код: YT-1055
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір торц. удар.блак.глиб. 10, YT-1055 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 15 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 252 ₴

