Кувалда 1500 г, YT-4552 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина рукоятки | 260 мм |
| Довжина ударного бойка | 110 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Кувалда |
| Тип молотка | зварювальника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴

![Молоток - кувалда YATO, m= 1.5 кг, l= 260 мм [6/12], фото 1](https://images.prom.ua/4568520176_molotok-kuvalda.jpg)
