
Знімач стопорних кілець NWS : прямий, L= 175 мм (розжим)
1 015 ₴
- В наявності
- Код: 175-62-A2
- +380 (73) 606-74-38
Знімач стопорних кілець розжим прямий l = 175 мм NWS 175-62-A2 (Німеччина)
Опис 175-62-A2:
- Для монтажу зовнішніх стопорних кілець.
- Прямі губки.
- Протиковзкі вигнуті точні наконечники.
- Відкриває пружина.
- Ручки з пластмасовим покриттям.
- Хром-ванадієва кована загартована сталь.
Технічні характеристики 175-62-A2
| Виробник | NWS |
| Довжина, мм | 175 |
| Діаметр стопорного кільця, мм | 19-60 |
| Діаметр наконечника, мм | 1.8 |
Ідея створення компанії NWS належить Віллібальда Незену, який зумів зберегти традиції фірми Walter Gott і впровадити сучасні виробничі і маркетингові стратегії на новому підприємстві. Через 18 років після підстави, фірма NWS побудувала додаткові виробничі площі, на яких сьогодні виготовляються популярні у всьому світі ручні інструменти. Для забезпечення високої якості своєї продукції фірма NWS активно співпрацює з німецьким заводом Золінген (Solingen), який випускає надійні і міцні матеріали, в тому числі високоякісну сталь.
Під брендом NWS випускається продукція, що характеризується довговічністю та функціональністю, а також особлива увага розробниками NWS приділяється безпеці, ергономічності та дизайну виробу, завдяки чому інструменти NWS отримують високу оцінку на різних міжнародних виставках.
Інструменти торгової марки NWS виробляються виключно в Німеччині. Цеха компанії NWS обладнані новітніми верстатами зі ЧПК. Фахівці NWSGerman hand tool уважно вивчають потреби потенційних клієнтів, патентують найкращі світові розробки, успішно впроваджують власні унікальні технології.
Під брендом NWS випускаються інструменти для слюсарних, електромонтажних, сантехнічних робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NWS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина інструменту | 175 мм |
| Максимальний діаметр кільця | 60 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Мінімальний діаметр кільця | 19 мм |
| Призначення | Для зовнішніх і внутрішніх стопорних кілець |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип губок знімача | прямі |
- Ціна: 1 015 ₴

