![Домкрат гідравлічний cтовбцевий VOREL; F= 20 т, роб. висота- 217- 402 мм [2], фото 1](https://images.prom.ua/4568558379_domkrat-gidravlichnij-ctovbtsevij.jpg)
Домкрат гідравлічний cтовбцевий VOREL; F= 20 т, роб. висота- 217- 402 мм [2]
2 721 ₴
- В наявності
- Код: 80082
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДОМКРАТ VOREL 80082
Домкрат VOREL 80082 - гідравлічний інструмент, призначений для підйому вантажів до 20 тонн на висоту від 217 до 402 мм. Зручна широка основа гарантує хорошу стійкість під час роботи. Легкий і зручний при переміщенні та зберіганні. Застосовується під час проведення ремонтних і будівельних робіт, під час ліквідації наслідків різних аварій і катастроф, а також цей апарат є незамінним механізмом для автолюбителів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДОМКРАТА VOREL 80082
Вид - пляшковий
Тип - гідравлічний
Вантажопідйомність - 20 т
Мінімальна висота підйому - 217 мм
Максимальна висота підйому - 402 мм
Розмір - 144 x 152 мм
Максимальна довжина різьби - 60 мм
Вага - 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підйому | 402 мм |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 721 ₴

