![Швабра 2-стороння з розпилювачем LUND: з 2 мікрофібрами, платф- 41х1см, ємність- 35мл, l=118см [12], фото 1](https://images.prom.ua/4568554033_shvabra-2-storonnya-z.jpg)
Швабра 2-стороння з розпилювачем LUND: з 2 мікрофібрами, платф- 41х1см, ємність- 35мл, l=118см [12]
838 ₴
- В наявності
- Код: 67161
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швабра 2-стороння з розпилювачем LUND: з 2 мікрофібрами, платф- 41х1см, ємність- 35мл, l=118см [12]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектація відром | Немає |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Наявність механізму віджиму | Немає |
| Основне призначення | Універсальне |
| Тип | Швабра з губкою-валиком |
| Тип ручки | телескопічна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 41 см |
| Довжина ручки | 118 см |
| Ширина насадки | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴

