![Труборіз для труб YATO : Ø= 18 мм, габарит Ø= 59 мм, алюміній /мідь /пластик. [10/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568551354_truboriz-dlya-trub.jpg)
Труборіз для труб YATO : Ø= 18 мм, габарит Ø= 59 мм, алюміній /мідь /пластик. [10/50]
424 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-22354
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Труборіз механічний роликовий Yato (YT-22354): Особливості труборіза механічного роликового Yato (YT-22354): Круговий різак для різання мідних, алюмінієвих і пластикових труб Спеціальна конструкція забезпечує самоадаптацію до діаметра труби та самозатягування під час роботи Спеціально загартоване різальне колесо та два напрямні ролики забезпечують швидке та рівне різання Продуманий і ергономічний дизайн Надійність і тривалий термін експлуатації Простота та зручність використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Мінімальний діаметр труби | 18 мм |
| Застосування труборіза для різання: | мідних труб, алюмінієвих труб, пластикових труб |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Роликовий труборіз |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 59 мм |
| Ширина | 59 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴

