Машина для паяння труб 800 Вт/L, 78911 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.94 кг |
| Індикатор живлення | Ні |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Кейс |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 725 ₴

![Паяльник для пайки труб LUND 800V [5], фото 1](https://images.prom.ua/5015829284_payalnik-dlya-pajki.jpg)
