![Губка шліфувальна трапецевидна VOREL : Р150, 125х 90х65 мм, h= 25 мм 4-стороння [100], фото 1](https://images.prom.ua/4568522917_gubka-shlifuvalna-trapetsevidna.jpg)
Губка шліфувальна трапецевидна VOREL : Р150, 125х 90х65 мм, h= 25 мм 4-стороння [100]
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 08306
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Губка шліфувальна трапецевидна VOREL : Р150, 125х 90х65 мм, h= 25 мм 4-стороння [100]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вологостійкість | Так |
| Градація | P150 |
| Зернистість | 150 |
| Матеріал | Корунд |
| Область застосування | Лак, Фарба |
| Тип | Шліфувальна губка |
| Тип насипання | Напіввідкрита |
| Тип зв'язки | Епоксидна смола |
| Загальні | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Одиниця виміру | Штука |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Упаковка | Пачка |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴

