
Диск відрізний по металу/нержав. сталі SAMURAI ТМ VIROK : Ø= 180х22.23 мм, t= 1.6 мм (25шт/уп)
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 60V180
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний по металу/нержав. сталі SAMURAI ТМ VIROK : Ø= 180х22.23 мм, t= 1.6 мм (25шт/уп)
.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Матеріал кола | Сталь |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴

