![Форми для виготовлення бруківки VOREL : 430 х 425 x 40 мм, з поліпропілену [10/80], фото 1](https://images.prom.ua/4568539363_formi-dlya-vigotovlennya.jpg)
Форми для виготовлення бруківки VOREL : 430 х 425 x 40 мм, з поліпропілену [10/80]
449 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 35060
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форми для виготовлення бруківки VOREL : 430 х 425 x 40 мм, з поліпропілену [10/80]
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
- аксесуари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форми для виробництва | Тротуарної плитки |
| Призначення за матеріалом | Для бетону, Для гіпсу |
| Продуктивність | 9 літр/хв |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴

