Сікатор до гілок з ручками змі, YT-8833 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.208 кг |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 705 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴

![Сікатор YATO : Посилені ручки , L= 705 мм, Ø= 35 мм [12], фото 1](https://images.prom.ua/4568526778_sikator-yato-.jpg)
